#1 16-08-2011 13:45:05

SpaceCenter

Plebejusz

Zarejestrowany: 26-07-2011
Posty: 11
Ulubiona mapa: MOD - Destroyed bridges (8)
Ulubiona nacja: Barbarzyńcy, Persowie
Ulubiony kolor: Zielony

Edytor map. Pytania.

Witam. Mam edytora map Praetorians. Nie bardzo wiem jak z niego korzystać. Widziałem filmiki na youtube ale niewiele się nauczyłem ( tylko jak zrobić ziemię, jak malować i robić wzgórza ). Chciałbym się zapytać:
- jak zapisać mapę ( mimo, że widziałem jak na youtube klikało się Export, później się wchodziło i było zapisane, to mi jakoś nie chciało to działać ) ?
- jak usuwać obiekty, np. części murów, wioski ( raz kliknęły mi się dwie osady w jednym miejscu ) ?
- jak połączyć części murów, aby stworzyć zamek ?
- jak ustawić maksymalną ilość graczy ( czy wystarczy zwyczajnie ustawić 6 wiosek, aby maks. graczy było 6 itd. ) ?
- jakie obiekty trzeba zrobić [ czy coś oprócz ( teoretycznie ) wiosek i generałów ] ?
- jak już się mapę zapisze ( i będzie gotowa ), to gdzie ona będzie, żeby móc ją wrzucić do folderu DATA i zagrać?
- i czy jak zrobi się generała ( centuriona, wodza itd. ) w jednym miejscu, to będzie to początkowa pozycja armii startowej ( włóczników, łuczników, piechoty, zwiadowcy i centa ) ?

Mimo wszystkich problemów chcę zrobić mapę

Jak coś mi się przypomni, to dopiszę

I czekam na odpowiedź

Extra, teraz w ogóle nie chce działać Edytor map. Jak włączam edytora, wchodzę, klikam New map i start, pisze, że się ładuje... i wraca z powrotem do menu Jakby ktoś wiedział dlaczego, niech napisze.

Ostatnio edytowany przez SpaceCenter (18-08-2011 14:27:30)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora