#1 01-02-2008 13:31:17

Eranal

Pontifex Maximus

9113642
Call me!
Skąd: Jerusalem
Zarejestrowany: 20-01-2008
Posty: 109
Klan: TOGW
Ulubiona nacja: Romans, Persians
Ulubiony kolor: Orange
WWW

FAQ - przeczytaj, zanim zapytasz

FAQ


1. Czemu nie mam napisów w menu?
- Ten problem nie występuje w oryginalnych wersjach gry, a "piratom" pomagać nie zamierzamy... Jednak możemy zasugerować, że zainstalowanie Danielus Mod powinno pomóc.

2. Czy można dzielić oddziały inaczej niż na pół?
- Niestety nie da się zrobić czegoś takiego, oddziały dzielą się tylko na pół (gdy jest nieparzysta liczba oddziału któraś grupa będzie miała oczywiście o 1 żołnierza więcej).

3. Jak "wyjąć" muzykę z Praetorians, tak aby można było ją słuchać np. w Winampie?
-Pliki muzyczne w Praetorinas są specjalnie spakowane. Musisz je otworzyć (plik musica_ogg.pat) za pomocą PraetCrypto (możesz go ściągnąć ze strony MoD Project). Muzyka jest w formacie ogg. Jeżeli nie masz możliwości odtwarzania tego formatu radzimy go przekonwertować za pomocą programu Conversor OGG.

4. Chciałem zagrać z kolegą przez internet w Praetorians, ale nie wykrywa nam Adresów IP. Wyłączyliśmy wszystkie zabezpieczenia i nadal nie mogliśmy się połączyć. Jakie mogą być tego przyczyny?
- Do gry przez internet należy zainstalować program Gameranger.

5. Dlaczego nie mam maszyn oblężniczych w nacjach z Mod Imperial?
- Problem ten występuje prawdopodobnie wtedy, gdy gra została nieprawidłowo zainstalowana. Grę należy odinstalować i zainstalować jeszcze raz.

6. Czy istnieją kody do gry Praetorians?
- Nie, nie ma takich kodów. Nie było i nigdy nie będzie. Istnieją natomiast trainery, ale nie są i nie powinny być one używane. Kodów nie można uzyskac w żaden sposób i nie istnieją one pod żadną postacią.

7. Dlaczego mam białych Spartan?
- Najwidoczniej nie zainstalowałeś textur Spartan. --->KLIK

8. Czy istnieje jakakolwiek strona z sekwencjami z gier?
- Tak. --->http://praetorians.abacvs.org/modul/sequence/show.php

9. Pobrałem sekwencje lecz nie wiem jak je odpalić.
- Wklejasz plik z sekwencją do Moje dokumenty---> Praetorians--->Save Game ---> (Nazwa profilu).
Oglądasz ją w Single Player w opcji "obejrzyj sekwencję".

10. Znudziło mi się granie Rzymem, Barbarzyńcami i Egiptem. Istnieją może jakieś inne nacje?
- Tak. Mod Imperial dodaje trzy nowe nacje: Kartagińczyków, Persów i Greków. Istnieją jeszcze mody wykonane przez graczy.
http://www.mod-project.com/modproject/m … id=3&lid=2


Edytowane przez: Nemedis, Calypso, Dreedlord, dentka


Moje życzenia są piękne jak marzenia, lecz moje marzenia są nie do spełnienia.

Nigdy nie polemizuj z idiotą – najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora